
В Івано-Франківську семеро випускників Ліцею №23 імені Романа Гурика отримали максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті з різних предметів.
Про це повідомили у Ліцеї №23 імені Романа Гурика, пише ПІК.
Ільніцька Анастасія здобула максимальні 200 балів одразу з двох предметів — історії України та української літератури.
Максимальні результати також отримали:
- Дмитро Балаш — з історії України;
- Назарій Здерка — з математики;
- Денис Журавльов — з української мови;
- Анастасія Васильчук — з української мови;
- Устина Саваневська —з англійської мови;
- Вероніка Пилипів — з української мови.







Читайте в ПІК:
- П’ятеро випускників з Надвірнянської громади склали НМТ на 200 балів
- У Калуській громаді 16 випускників здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026
- Випускниця Яремчанського ліцею склала НМТ на 200 балів
- П’ятеро випускників із Коломиї отримали 200 балів на НМТ