БАСКЕТБОЛ. У Франківську відбувся третій етап PRO Ліги 3х3 (ФОТО)

25 квітня в Івано-Франківську завершився грандіозний етап PRO Ліги Паріматч з баскетболу 3х3.

У жіночій категорії взяти участь 8 команд, які було розподілено на два квартети, повідомляє ПІК.

Найкращий результат показала команда «Київ-Баскета», яку було складено з гравчинь, які готуються до олімпійської кваліфікації.

Христина Філевич, Міріам Уро-Ніле, Наталя Цюбик та Ганна Ольховик без поразок пройшли, як груповий раунд, так і плей-оф, перемігши у фіналі збірну Білорусі – 21:18.

Znimok ekrana 2021 04 25 o 20.54.21

Варто наголосити, що у турнінй приймати участь також Збірна України, а також України U-18 та дві команди господарок – БК «Франківськ-ПНУ» та «Франківськ-3».

178505662 1738466103012287 3054793796507753690 n scaled

У чоловіків в турнірі взяли участь 9 команд, які було розподілено на 4 групи. До чвертьфіналу вийшли по дві кращих команди з кожної групи.

Чемпіоном третього етапу став «СумДУ» (Ігор Стародуб, Віталій Ігнатченко, Вадим Биков, Всеволод Чесак), який пройшов усю турнірну дистанцію без поразок.

Znimok ekrana 2021 04 25 o 20.55.44

Найважчим для переможця став саме фінальний матч, в якому гравці СумДУ здолали команду «Infinite Tsukuyomi» з Івано-Франківську, складену з гравців БК «Говерла». У підсумку  – 20:19.