
Оборона України: триває 79 доба героїчного протистояння України проти російської агресії. І МИ вистоїмо! Головне зі зведення Генерального штабу Збройних Сил України на вечір, 13 травня, пише ПІК.
- На Волинському та Поліському основні зусилля ворог зосереджував на прикритті державного кордону в Брестській та Гомельській областях.
 - На Сіверському напрямку противник обстрілював з артилерії цивільні об’єкти Сумської області та завдав авіаудару по населеному пункту Товстодубове.
 - На Слобожанському напрямку російські війська обстрілювали позиції наших військ в районах населених пунктів Петрівка, Питомник, Руські Тишки та Тернова.
 - На Слов’янському напрямку противник намагався наступати в районі Богородичного, успіху не мав. Вів артилерійські обстріли в районі населених пунктів Нова Дмитрівка і Краснопілля. Здійснив авіаудари по районах населених пунктів Долина та Адамівка.
 - На Донецькому і Таврійському напрямках ворожі підрозділи намагалися захопити Новоселівку Другу, Кам’янку, Мар’їнку і Новомихайлівку.
 - 
На Лиманському напрямку ворог безуспішно намагається закріпитись в районі Олександрівки.
 - 
На Сєвєродонецькому напрямку противник здійснює активний вогневий вплив в районі Рубіжного.
 - 
На Бахмутському напрямку окупанти йшли в наступ у напрямках населених пунктів Золоте та Комишуваха, успіху не мають. Здійснювали обстріли Тошківки та Оріхового.
 - 
На Авдіївському напрямку, за підтримки артилерії, веде наступ у напрямках населених пунктів Кам’янка та Новоселівка, успіху не має.
 - 
У Маріуполі основні зусилля окупанти зосереджували на блокуванні наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”, продовжують обстріли.
 
Віримо у ЗСУ! Слава Україні! Разом переможемо!
Читайте також у ПІК:
- “Компенсація” за свідчення проти України: рашисти продовжують шантажувати українців
 - Перший російський військовий постане перед судом за вбивство цивільного
 - Окупанти перелазять через паркан “Азовсталі”, хочуть прорватися всередину (ФОТО)
 - У Надвірній відповіли, чого бажають Путіну, щоб якнайшвидше закінчилась війна (ВІДЕО)
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Оперативні новини у TELEGRAM