Вчора, 15 березня, чергові Галицької рятувально-водолазної станції не пустили до річки двох 12 річних дітей, які перебували без нагляду дорослих. Рятувальники провели з ними профілактичну бесіду щодо правил поведінки на водоймах та відправили з берега Дністра. Аналогічні бесіди провели також і з п’ятьма рибалками, повідомляє ПІК.
Оперативні новини у TELEGRAM- Окупанти атакували АЗС у Запоріжжі та на Харківщині
- В Івано-Франківській області менше виловлюють риби, а ціни зростають
- Озеряни та Слобода: як живе старостинський округ Бурштинської громади (ФОТО)
- У Снятині відзначили випускників, які склали НМТ на 200 балів (ФОТО)
- Обмін полоненими, пожежа у Франківську, обстріли рф, пекельна спека: коротко новини за 26 червня (ВІДЕО)
Коментарі
0
Коментарів ще немає