![Франківець отримав п'ять років тюрми за зберігання психотропів 1 суд](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/94741-scaled.jpg)
П’ять років та один місяць за ґратами отримав мешканець Івано-Франківська за зберігання без мети збуту психотропної речовини.
Про це повідомляє прокуратура Івано-Франківської області, пише ПІК.
“Прокурори у суді довели, що 37-річний чоловік під час відбування іспитового строку за вчинення крадіжки скоїв кримінальний проступок. Він незаконно придбавав через телеграм-канал особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено – PVP, яку носив при собі у наплічнику”, – йдеться у повідомленні.
Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Читайте також: