У “Дії” запустили шлюб по відеозв’язку: деталі

Послуга доступна для всіх охочих.

85 big v1716997143 scaled

В застосунку “Дія” запрацювала послуга “Шлюб онлайн”.  Відтепер всі охочі зможуть подати заяву про шлюб, вибрати дату церемонії, змінити прізвище чи залишити своє та одружилися просто в смартфоні.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації, пише ПІК 

“Запустили перший офіційний шлюб по відеозвʼязку в Дії. Це революційний сервіс, який повністю змінює підхід до надання державних послуг. Одружуйтеся в будь-якому куточку країни чи світу та за будь-яких обставин, адже любов варта всього”, – зазначили в міністерстві.

У Мінцифри додають, що свідоцтво про шлюб автоматично з’явиться в застосунку протягом доби. Оригінал можна замовити доставкою через пошту або кур’єром долому.

“Для молодят процес майже непомітний і триває до 30 хвилин, але технічно це складна взаємодія реєстрів і платформи відеозвʼязку Webex від Cisco. Оновлюйте Дію та ставайте першими у світі цифровими нареченими.Клік-клік — і одружені”, – додали в Мінцифри.

Читайте також:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено