Збірна України з футболу зіграла внічию з Чехією (Гол Довбика)

Український футболіст Артем Довбик забив гол на 53-тій хвилині.

Збірна України з футболу зіграла в нічию з Чехією (Огляд матчу)

У понеділок, 14 жовтня провели матч 4-го туру Дивізіону в Ліги націй 2024/25 між збірними України та Чехії. Футболісти зустрілися на стадіоні Вроцлав Арена у Польщі. Гра завершилася із рахунком 1:1, пише ПІК.

Збірна України невдало розпочала гру проти Чехії та пропустила першою. На 18-й хвилині рахунок відкрив Лукаш Черв, якому дозволили пробити з лінії карного майданчика після кутового.

Команда Сергія Реброва відігралася по перерві. На 53-й хвилині Ладіслав Крейчі у боротьбі з Юхимом Коноплею зіграв рукою, за що рефері призначив пенальті. На 53-й хвилині український форвард Артем Довбик реалізував пенальті та зрівняв рахунок, 1:1.

“90+5 хв. Фінальний свисток арбітра! Україна та Чехія не виявили найсильнішого в очному поєдинку – 1:1, але ця нічия точно більше влаштовує суперників, які залишаються першими в групі. Українці ж йдуть на перерву до листопада на четвертій позиції”, – зазначили в Українській асоціації футболу.

Наразі, Україна йде на останньому місці в групі Ліги націй:
1. Чехія — 7 очок (4 матчі), 7:7 (різниця м’ячів)
2. Грузія — 6 очок (4), 5:3
3. Албанія — 6 (4), 3:4
4. Україна — 4 (4), 5:6

У наступному турі Ліги націй збірна України зіграє з Грузією. Матч відбудеться 16 листопада.