Івано-Франківськ

З російського полону повернули 205 українських захисників (ФОТО)

Президент України подякував ОАЕ за допомогу в обміні.

photo 2025 05 06 15 36 17

Сьогодні Україна повернула 205 воїнів, серед яких захисники Маріуполя та оборонці всієї лінії фронту.

Серед звільнених воїнів – представники Збройних Сил України, зокрема Військово-морських сил, Повітряних сил, Десантно-штурмових військ, Сил ТрО, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

photo 2025 05 06 15 36 20

Додому повертаються три українських офіцери та 202 солдати і сержанти.

Визволені Захисники обороняли Україну на Донецькому та Луганському напрямках, на Запоріжжі та Харківщині, у Херсонській, Сумській та Київській областях, а також Захисники з гарнізону Маріуполя.

photo 2025 05 06 15 33 34

«Молоді хлопці й дорослі чоловіки з майже всіх видів і родів військ. Захисники Маріуполя та оборонці всієї лінії фронту. Вони були розкидані по багатьох російських регіонах, увʼязнені тюремною системою з єдиним завданням: знущання і знищення людяності», — Зеленський.

Володимир Зеленський подякував всім, хто працював над цим обміном – партнерам, передусім Обʼєднаним Арабським Еміратам, за посередництво й допомогу.

“Ми повернули їх. І я дякую всім, хто працював над цим обміном. Дякую партнерам, передусім Обʼєднаним Арабським Еміратам, за посередництво й допомогу. Дякую тим, хто небайдужий і продовжує говорити про українців у полоні“, – наголосив Президент України. 

Читайте також: 

 

 

Читайте нас у тг






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено