Івано-Франківськ

У Тернопільській області за вихідні сталися шість аварій (ФОТО)

Серед травмованих є неповнолітні.

У Тернопільській області за вихідні сталися шість аварій (ФОТО)

У Тернопільській області за вихідні сталися кілька дорожньо-транспортних пригод, у яких постраждали і дорослі, і діти. Зокрема, у селі Озерна швидка допомога виїхала на зустрічну смугу та зіткнулася з ВАЗом. Травми отримали водійка і двоє пасажирів легковика, серед них неповнолітній. Усі госпіталізовані. Про це пише ПІК з посиланням на обласну поліцію.

Інші ДТП:

  • Між селами Кам’янки та Хмелиська перекинувся автомобіль «Рено». Постраждала пасажирка машини.
  • У Борщеві мотоцикліст опинився в реанімації після зіткнення з Chevrolet. За попередніми даними, винуватий водій авто, який виїхав на зустрічну смугу.
  • У Кременецькому районі 15-річну дівчину на узбіччі збив автомобіль «Рено». Її госпіталізували, а водійку перевіряють на алкоголь.
  • У Чортківському районі 13-річний школяр перекинувся на скутері й потрапив до лікарні з травмами.
  • У Тернополі під колеса автомобіля ЗАЗ потрапили дві дівчинки 8 і 9 років, які переходили дорогу на пішохідному переході. Їм надали медичну допомогу.

Поліція з’ясовує всі обставини ДТП та закликає водіїв і пішоходів бути обережними.

Читайте також у ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено