Прикарпатець Ігор Савчук покинув шоу “Мастер Шеф-16”

Ігор Савчук увійшов до 11-ки найкращих кухарів-аматорів на шоу "МастерШеф".

Igor 1020h480

49-річний Ігор Савчук із села Рожнів Косівського району Івано-Франківської області покинув проєкт «МастерШеф-16».

Чоловік працює будівельником, а кулінарія для нього — хобі. Участь у шоу, каже Ігор, стала для нього справжнім викликом і можливістю навчитися нового.

“Я прийшов на проєкт “МастерШеф” по щасливій випадковості, адже готувати для мене це просто хобі. Хочу багато чому навчитися в учасників, а також перевірити свої здібності. Тож в першу чергу, участь для мене — це виклик і можливість навчатися новому у світі кулінарії”, – каже Ігор Савчук.

Ігор Савчук залишив проєкт у 12-му випуску. У першій битві Ігор отримав чорний фартух. На битві чорних учасники працювали в парі з дітьми, які заздалегідь приготували свої улюблені страви. Завдання учасників полягало в тому, щоб доробити, вдосконалити або повністю переосмислити дитячі рецепти. Попри зусилля, Ігорю не вдалося повернути свій білий фартух.

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено