Четверо випускників з Богородчанської громади здали НМТ на 200 балів

Цьогоріч НМТ з громади здавали 500 випускників.
729089537 4316857985242439 8868350775078644526 n
Фото: Ростислав Заремба

Четверо випускників закладів освіти Богородчанської громади отримали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті.

Про це повідомив голова громади Ростислав Заремба, пише ПІК.

За його словами, цьогоріч тестування успішно склали 425 з 500 учасників, а четверо школярів продемонстрували найвищий можливий результат з окремих предметів.

Найкращий результат показав випускник Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника Олександр Гутич. Він набрав по 200 балів одразу з двох предметів — англійської мови та історії України. Як зазначають у громаді, це перший подвійний максимальний результат в історії навчального закладу.

Максимальні 200 балів також отримали:

З нагоди високих досягнень випускників відзначили грамотами та грошовими преміями.

«Наші 200-бальники – гордість громади, приклад для молодших поколінь та доказ того, що наполегливість, цілеспрямованість і якісна підготовка відкривають шлях до найвищих результатів», — зазначив Ростислав Заремба.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено