На Франківщині незаконно продавали державний пісковик (ФОТО)

Чотирьох фігурантів затримали.
На Франківщині незаконно продавали державний пісковик (ФОТО)

На Івано-Франківщині викрили групу людей, які незаконно заробляли на корисних копалинах, що належали державному підприємству. До схеми, як повідомляють правоохоронці, були причетні колишній керівник «Івано-Франківського облавтодору», двоє працівників підприємства та керівник приватної фірми, пише ПІК.

“Слідчі встановили, що державне підприємство видобувало пісковик у Надвірнянському районі. Надалі цю сировину продавали приватній компанії за цінами, нижчими за ринкові. Після цього підприємство переробляло камінь на щебінь і продавало його вже за повною ринковою вартістю”, – йдеться у повідомленні обласної поліції.

За даними поліції, з вересня 2023 року до березня 2024 року вони реалізували понад 25 тисяч тонн пісковику.

Збитки державному підприємству оцінили у понад 4,5 мільйона гривень. 19 червня чотирьом фігурантам повідомили про підозру у заволодінні майном в особливо великих розмірах. Досудове розслідування триває.

727904309 1018352020839027 5039286536113524218 n
728127504 1018351980839031 3727683770559050895 n
729579116 1018351977505698 6159980092471662576 n

Читайте в ПІК:

Викрили злочинну групу, яка незаконно заволоділа 14 ділянками землі біля Буковелю

Повністю імітувала офіційний додаток: затримали хакерів, які розробили копію “Резерв+”

На Франківщині незаконно збували зброю: хто причетний до схеми (ФОТО)

65-річного франківця підозрюють у сексуальному насильстві над дітьми (ФОТО)

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено