Випускниця Яремчанського ліцею склала НМТ на 200 балів

Учениця склала на максимальний бал англійську мову.
731105045 1220116960147458 5923542823608473617 n 1

Випускниця Яремчанського ліцею №1 Оксана Савчук отримала максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті.

Про це повідомили у Яремчанській міській раді, пише ПІК.

Оксана Савчук здала на максимальний бал англійську мову. У громаді зазначають, що високий результат став підсумком наполегливої праці, якісної підготовки та ґрунтовних знань випускниці.

Нагадаємо, п’ятеро випускників із Коломиї отримали 200 балів на НМТ. А випускник із Львова набрав на НМТ максимальні 800 балів.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено