
Випускниця Яремчанського ліцею №1 Оксана Савчук отримала максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті.
Про це повідомили у Яремчанській міській раді, пише ПІК.
Оксана Савчук здала на максимальний бал англійську мову. У громаді зазначають, що високий результат став підсумком наполегливої праці, якісної підготовки та ґрунтовних знань випускниці.
Нагадаємо, п’ятеро випускників із Коломиї отримали 200 балів на НМТ. А випускник із Львова набрав на НМТ максимальні 800 балів.
Читайте в ПІК:
- Четверо випускників з Богородчанської громади здали НМТ на 200 балів
- Випускник Богородчанського ліцею склав НМТ з математики на 200 балів
- Двоє випускників із Бурштина склали НМТ на 200 балів на НМТ
- Четверо франківських випускників отримали по 200 балів на НМТ