П’ятеро випускників з Надвірнянської громади склали НМТ на 200 балів

Випускники отримали по 200 балів на НМТ з різних предметів.
731173329 989348717322095 4595901959345914026 n

П’ятеро випускників Надвірнянського ліцею «Престиж» склали на 200 балів національний мультипредметний тест.

Про це повідомив міський голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович, пише ПІК.

Найвищі результати отримали:

  • Максим Семчук — з математики та історії України;
  • Павло Максімко — з математики;
  • Марта Лук’яненко — з української мови;
  • Софія Зеленіна — з англійської мови;
  • Соломія Семенишин — з української літератури.

Окрім цього, 19 випускників отримали високі результати на тестуванні — 190 балів і більше.

Нагадаємо, випускниця Яремчанського ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено