У Франківську семеро випускників ліцею №23 склали НМТ на 200 балів

Найвищий результат на НМТ продемонстрували сім випускників навчального закладу.
731147165 1797569291582939 6974962937293688707 n

В Івано-Франківську семеро випускників Ліцею №23 імені Романа Гурика отримали максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті з різних предметів.

Про це повідомили у Ліцеї №23 імені Романа Гурика, пише ПІК.

Ільніцька Анастасія здобула максимальні 200 балів одразу з двох предметів — історії України та української літератури.

Максимальні результати також отримали:

  • Дмитро Балаш — з історії України;
  • Назарій Здерка — з математики;
  • Денис Журавльов — з української мови;
  • Анастасія Васильчук — з української мови;
  • Устина Саваневська —з англійської мови;
  • Вероніка Пилипів — з української мови.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено