
Зарплати вчителів та стипендії в Україні зростуть з 1 вересня. Це анонсував прем’єр-міністр України Сергій Корецький, пише ПІК.
До початку навчального року всі навчальні заклади мають бути повністю готові до роботи. Одним із головних пріоритетів залишається безпека учнів і педагогів, тому триває будівництво укриттів та забезпечення громад шкільними автобусами.
Попри російські атаки на друкарні та склади, школярів усіх класів планують повністю забезпечити підручниками.
Окрім підвищення зарплат педагогам, із 1 вересня удвічі зростуть студентські стипендії. Також понад 3 мільйони школярів отримуватимуть безоплатне харчування.
В Уряді наголосили, що всі питання, які ще потребують доопрацювання, мають бути остаточно вирішені до початку нового навчального року.
Читайте в ПІК:
- «А хто сказав, що в Польщі більші заробітки?»: ректор ІФНМУ закликав абітурієнтів обирати навчання в Україні (ВІДЕО)
- «По великому рахунку, вони такі самі, як ми»: ректор ІФНМУ порівняв українських і закордонних студентів (ВІДЕО)
- «Вони класне покоління»: ректор ІФНМУ Роман Яцишин висловився про сучасну молодь (ВІДЕО)
- “Мої вуса – це мій мем”, – ректор ІФНМУ Роман Яцишин
- «Якщо людина готова змінюватися — нам по дорозі»: ректор ІФНМУ про викладачів старої школи (ВІДЕО)
- «Я 20 років тому відповів би інакше»: ректор ІФНМУ про свободу самовираження студентів (ВІДЕО)