Івано-Франківськ
13.84
USD: 26.75
EUR: 30.05

Коломийські активісти облаштували волейбольний майданчик (ВІДЕО)

Місце для спорту та відпочинку розмістили поруч з міським озером.

Про це повідомили на сторінці громадської організації ”Над Системою”, пише ПІК.

Активісти допомогли з облаштуванням волейбольного поля, зокрема, засипали майданчик піском. Співробітники ”Над Системою” закликають молодь долучатись до покращень міста.

Облаштування волейбольного майданчика на Коломийському міському озері🌳🙌🏻 Саме молодь є основною частиною нашої громадської організації «Над системою», і ми щодня усвідомлюємо і дуже радіємо тому, наскільки молодь нашого краю може бути енергійною, небайдужою та готовою працювати на благо міста!⠀🙏🏻Ми хочемо закликати усіх доєднуватись до проактивної частини молоді: до тих, хто змінює наше місто на краще, хто прагне збудувати міцний фундамент для нашого майбутнього і не стоїть осторонь проблем Коломийщини!⠀Не забувайте, що молодість — це не вік у паспорті, а ваші відчуття та стан душі!🔆⠀#надсистемою

Gepostet von Над системою am Sonntag, 28. Juni 2020

Ми хочемо закликати усіх доєднуватись до проактивної частини молоді: до тих, хто змінює наше місто на краще, хто прагне збудувати міцний фундамент для нашого майбутнього і не стоїть осторонь проблем Коломийщини! Не забувайте, що молодість — це не вік у паспорті, а ваші відчуття та стан душі”, – повідомили активісти.

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagram , Youtube та Telegram

Читайте також:

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено