Івано-Франківськ
0.1
USD: 27.15
EUR: 30.45

На Франківщині розвивають кінний спорт

Займається цим німець Матіас Гепфнер. У Німеччині він 15 років займався кінним спортом.

Оселившись на Прикарпатті, почав розвивати його тут. Зараз у нього по 10 коней і поні. Влітку вони живуть на полі завбільшки 20 га.

Про це повідомляє Суспільне, пише ПІК.

b14c07e01ed95713

“Я хотів з Німеччини привезти двох коней, але не дали дозвіл. Дівчата з офісу почали шукати мені тварину. Знайшли, я купив і так все почалося”, – розповідає Матіас Гепфнер.

Марина Карманович навчалася на вершницю у спортивній школі в Чехії. Там вивчали анатомію коней, тренування, харчування. Зараз займається з конями у Павлівці. Каже, усе залежить від коня.

“Розпочинати тренування треба із трьох років. Ми виходимо на манеж і розминаємо коня десять хвилин. Спочатку він просто крокує, правильно дихання підбирає. Потім друга рись для того, щоб кінь огинався: повороти, вольти, вісімки”, – розповідає тренерка.

122ea95112105f56

Згодом – галоп, після якого тварина може йти на стрибки. Після тренування коня назад заводять в конюшню. Одразу після фізичних навантажень йому не можна давати воду, щоб не захлиснувся. Годують сіном. Кінь, який часто тренується, їсть овес, щоб отримати більше енергії. Інколи годують тварин морквою, яблуками та цукром.

Матіас Гепфнер вважає, що кожен кінь має свій характер. Але все залежить, де він народився, жив, та як ставилася до нього людина.

eb8677cb41b6000b

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagramYoutube та Telegram

Читайте також:

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено