Легкоатлети Прикарпаття посіли шосте місце на Командному Чемпіонаті України (ФОТО)

Чемпіонат відбувся у Луцьку, участь брали атлети ДЮСШ та СДЮШОР (2003 рік народження та молодші).

Юні легкоатлети Прикарпаття в загальному заробили 596 очок. Про це повідомили на сторінці Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області у фейсбук, пише ПІК.

Легкоатлети Прикарпаття посіли шосте місце

Як відмітили у Федерації легкої атлетики, серед ДЮСШ у загальнокомандному заліку варто відзначити внесок ДЮСШ Долина, а саме, четверте місце з сумою 153 очка. 15 місце здобула КЗ Вигодська ДЮСШ – 96 очок, та 22 місце у Івано-Франківської ДЮСШ “Колос” – 52 очка на цьому КЧУ.

Окремо аплодуємо переможцям: Валентині Косів (метання молоту 3 кг), Налалії Долішній Спринській ( спис 500 г ) та срібному призеру Богдану Павлику( 100 м ). Ви молодці!!! Від імені ФЛАІФ дякуємо команді та вищенаведеним ДЮСШ області за вашу сумлінну працю. До нових вершин!“, – йдеться у дописі.

120026197 2685580365064045 3721318699219134581 n e1600707305845Легкоатлети Прикарпаття у ЛуцькуЛегкоатлети Прикарпаття здобули 6 місце серед команд України