Івано-Франківськ
10.55
USD: 28.05
EUR: 33.1

На Прикарпатті не так агітують, як гвалтують засиллям паперового гламуру

"Реклама кокетує; агітація спокушає; пропаганда гвалтує", - сказав хтось мудрий про сучасні впливи на наші мізки.

На Прикарпатті не так агітують, як просто втикають в руки перехожих передвиборчу друковану продукцію, на якій поліграфісти у Франківську та інших містах регіону, мабуть, заробили шалені мільйони, пише ПІК.

Доходи від бігбордів – взагалі окрема тема, як і тези на цих носіях. Ось таке ми побачили у мережі Долинські вісті (фото нижче). Не ясно, чого тут більше – гумору чи істинного попередження від багатьох впливових кандидатів? Але зміст написаного чітко визначає апетити претендентів на мандати.

А люди— що з того мають?

Люди не можуть відбитися від навали розповсюджувачів передвиборчого гламуру – повнокольорових газет та яскравих листівок борців “за народне щастя”.

“Дивіться, що твориться! На нашій вулиці Коновальця вже ціле наметове угрупування партій. Прислуга кожної — тиче людям газети, плакати, календарі, і то по кілька екземплярів! Йдеш в один бік — дають, йдеш назад — знову дають. Якщо хочеш зібрати макулатури на збут, пройдись кілька разів попри цю публіку — і легко набереш зо десять кіля”, – інформує ПІК франківчанин Володимир К. та додає світлини. Володимир також зазначає, що зробив їх раненько, поки “роздавальники” тільки розкладалися зі своїм політичним товаром і ще не ставали на шляху потенційних виборців.

Хто радники у цієї партії?

А ось що порадили нам подивитися читачі ПІК у соцііальній мережі  Типова Городенка.
“Сьогодні пройшовся центром Городенки. Нічо не видно, крім плакатів Галицької Партії. Засліпили всюди, де тільки можна. Цікаво, звідки Вережак бере стільки грошей, хто його фінансує? Ці плакати ж коштують просто шалені гроші. Краще, аби його спонсори витратили гроші для розбудови міста, а не на це сміття”.
На допис Руслана Ваната відгукнувся Vasyl Radetskyi

«Невже ви не розумієте, що такий «чорний піар» іде тільки на користь вашим «конкурентам»? Коли бачиш хто і якими методами агітує проти того чи іншого кандидата, тільки збільшується бажання проголосувати за нього. Я, взагалі, противник поливання одне одного брудом: це, як мінімум, не ввічливо. А якщо є бажання поставити питання та помірятись програмами, то потрібно дебатувати: без криків і з модерацією.»

У Рожнятові люди звернули увагу на те, що називається “від великого до смішного – один крок”. Нова партія регіонального рівня так хоче пробитися до Івано-Франківської обласної ради, що де тільки не клеїть свою агітацю. Цього разу хлопці приліпили скотчем агітку на дорожньому знаку, який за своєю символікою каже СТОР партії.

Фото допис розмістила Діани Данилюк, адміністратора РОЖНЯТІВЩИНИ У СМАРТФОНІ. Та запитала”
Як вам таке?
“Чому жоден кандидат не сказав: Замість передвиборної тріскотні я побудую (відремонтую) дорогу Зелений Яр- Красне чи Креховичі- Росільна, чи інший напрям!? Скільки коштів йде на вітер! НА АМБІЦІЇ!”.

Бачте як: мало того, що пішли гроші на розробку та друк плакатів, доведеться пану Завадецькому з усією честю і совістю божитися про ремонт дороги. Інакше не бачити йому місця у Калуській районній раді.

Всюди одне й теж

Можна проїхатись усіма містами та райцентрами Прикарпаття, і всюди побачиш те саме — кольоровий папір на стінах, парканах, в наметах та біля них: сліпить очі й дратує нерви. Хлопці, майте гальма!

Та й на що вплине ваше паперове старання? Як кажуть гострослови, після виборів і після одруження рідко отримуєш те, чого прагнув.

Хоча є й інше пояснення пропагандистської активності:

” Не можна весь час обманювати всіх. Та й не треба: раз на п’ять років достатньо”.
А ви, панове виборці, як вважаєте? “. 25 жовтня вже треба йти на вибори.
Наразі на Прикарпатті не так агітують за участь у виборах, як просто втикають в руки перехожих гламурну передвиборчу продукцію…

Читайте також:

Коломийська єпархія УГКЦ обіцяє покарати священника Миколу Мединського за його похід у депутати

Місцеві вибори на Івано-Франківщині: де та кандидатів від яких партій не зареєстрували

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

 

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено