Івано-Франківськ

Коломийська єпархія УГКЦ обіцяє покарати священника Миколу Мединського за його похід у депутати

Отець балотується до Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє».

1602926981 ae8fe320663c23b60c31

Коломийська єпархія УГКЦ обіцяє покарати капелана Миколу Мединського (фото з відкритих джерел), якщо той не  відмовиться балотуватися до Івано-Франківської обласної ради. Відповідне попередження єпархія надіслала отцю та оприлюднила на своєму сайті. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА, пише ПІК.

Канонічне попередження

У канонічному попередженні зазначається, що священник Коломийської єпархії Микола Мединський порушив інструкцію про поведінку священнослужителів  під час виборчих кампаній. А також порушив інструкцію поведінки священника в соціальній мережі. Мова про те, що він повідомив на своїй сторінці у Facebook, що балотується Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє».

За словами єпархіяльного Єпископа Василя Івасюка поведінка Мединського порушує норму канону 143 Канонів партикулярного права УГКЦ. Відтак, Єпископ закликає Миколу Мединського «ще раз переосмислити свою поведінку, гідність священнослужителя, усвідомити свою відповідальність перед Богом і Церквою, поправитися із поведінки, яка не личить священнослужителеві та зняти свою кандидатуру із списку кандидатів до Івано-Франківської обласної ради».

Застереження від Єпископа

«І застерігаю, що якщо Ви і надалі чинитимете протиправну поведінку, буду зобов’язаний покарати Вас карою суспенди (йому забороняється виконувати усі священнодіяння – авт.) та повідомити про це главу УГКЦ та Конгрегацію для Східних Церков», – йдеться у листі Василя Івасюка до Миколи Мединського.

Таким чином, Коломийська єпархія УГКЦ обіцяє покарати священника Миколу Мединського за його похід у депутати Івано-Франківської обласної ради.

Читайте також:

На посаду міського голови Коломиї претендують 13 людей. Хто вони?

Місцеві вибори на Івано-Франківщині: де та кандидатів від яких партій не зареєстрували

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

 

 

 

 



Новини партнерів







Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено