Івано-Франківськ
10.6
USD: 28.05
EUR: 33.1

Ваш гороскоп на тиждень: 19 – 25 жовтня

За прогнозами астрологів Діви можуть бути втягнуті у фінансові проблеми, а Рибам світить важлива справа за кордоном.

Ваш гороскоп на тиждень: 19 – 25 жовтня сповнений несподіванок, але й логічних речей, пише ПІК.

ОВЕН

Навіть якщо ви дуже незалежна людина, ваші дії та ваш успіх багато в чому залежить від оточуючих. Цей період може збігатися з якоюсь партнерською діяльністю-шлюбом, розлученням або діловою активністю.

Це час стосунків – позитивних і негативних, – кульмінацією яких може бути юридичне оформлення. Зазнають змін старі зв’язки. Розриваючись або зміцнюючись. центр подій зміщується від вас до інших людей. Крім того, можливі зміни, пов’язані з юридичними питаннями.

ТІЛЕЦЬ

У цей період можна вирішити багато завдань. Нагадають про себе посадові обов’язки, можуть виникнути проблеми у стосунках зі співробітниками або підлеглими. Розвиваються перспективні проекти і ділові відносини, але від вас вимагається розумний підхід, щоб це зберегти.

Необхідний самоконтроль, щоб перетворити негативні моменти в роботі, вирішити майнові або фінансові проблеми. Домашні тварини, питання власного здоров’я, можуть зажадати своєї частки уваги.

БЛИЗНЮКИ

З’являється підозрілість, ревнощі, перш за все, страждає особиста сфера життя. Уникайте поспішних висновків, особливо про інших людей, тому що недавно почалися відносини, можуть в цей період завершитися. При правильному використанні можливостей цього періоду, цілком реально втілити творчі проекти.

Уваги зажадають діти, в житті яких можуть відбуватися важливі події. Постарайтеся приділити їм більше уваги, навіть якщо ваші діти вже дорослі і мають свої сім’ї, спілкування з батьками їм дуже потрібно.

РАК

Комусь належить розв’язувати питання з нерухомістю, міняти місце проживання, для когось на перший план вийдуть турботи, пов’язані з літніми родичами. Сімейні та домашні справи доставляють багато клопоту.

Деякі бажання здійсняться. Зрештою, ви зможете впритул наблизитися до реалізації цілей. Потрібно лише повірити в себе і в свої можливості, налаштуватися на позитивний розвиток ситуації і діяти в злагоді нормами і правилами суспільства. Всі питання вивчайте самостійно, не варто беззастередно довіряти думці інших людей.

ЛЕВ

Має бути клопіткий період, що вимагає вміння налагоджувати контакти і зв’язки, розв’язувати організаційні питання. Можливі романтичні знайомства, відновлення взаємин. Грошам і положенню, знайденому завдяки сімейним зв’язкам, спадщині, діловому партнерству і шлюбу, доведеться приділити особливу увагу.

Посилюється ваша рішучість і сила волі, в зв’язку з чим ви можете стати занадто вимогливі і категоричні. Тиждень приноситиме постійну напругу, вам доведеться щось долати, за щось боротися.

ДІВА

Необхідна рішучість у самовираженні, але стриманість у взаєминах. Ви можете бути втягнуті в фінансові проблеми, свої і чужі. Вирішуючи їх, ви можете отримати як великий прибуток, так і велику матеріальну шкоду, тому, намагайтеся не виходити за рамки безпеки. Можливо, зміниться рівень, способи або сфера заробітку.

Ви можете змінити або знайти нові джерела доходу, встати перед дилемою, на що вигідніше витратити гроші, або зіткнутися з непередбаченими витратами. У ці дні також посилюється інтерес до таємниць, до всього, що пов’язано з містикою.

ТЕРЕЗИ

Ви можете виявити в собі приховані таланти і здібності, які стануть джерелом додаткових фінансових доходів. А можливо, ви захочете зайнятися новим видом спорту. Або, нарешті, купите ту саму заповітну річ, на яку так довго збирали.

Ви перебуватимете в русі, у вас з’явиться безліч справ та питань, які не терплять зволікання та вимагають негайного вирішення. Кількість зустрічей і контактів з людьми в цей час значно збільшиться. При оформленні документів будьте дуже уважні, ймовірність серйозних помилок значно зростає.

СКОРПІОН

Заради нових відчуттів в цей період ви готові на будь-які авантюри. Такі прояви небезпечні тим, що, не зустрічаючи відповідного почуття, ця любов може перетворитися в ненависть. Але вона може швидко пройти і змінитися повною байдужістю.

Дуже гарний час для творчих людей. Якщо ви закохані, то на цьому підйомі здатні створити шедеври. Є небезпека несподіваної витрати або раптової втрати грошових коштів, в тому числі чужих або спільних. Через це в дружніх і партнерських відносинах можуть виникнути проблеми, що ускладнить співпрацю.

СТРІЛЕЦЬ

Ви зможете опинитися в ці дні в центрі уваги. А це означає, що оточуючі помітять ваші таланти і здібності. Це може вас дратувати, але намагайтеся стримувати свої емоції і не провокуйте конфлікти.

Просуванню в цей час допоможе правильно підібраний імідж, доброзичливість, дипломатичність, вміння знаходити підхід до людей. І природно, особиста чарівність. Продемонструйте людям свою схильність до співпраці і зацікавленість. Не чекайте, щоб оточуючі звернули на вас увагу: скористайтеся будь-яким зручним випадком, щоб попастися їм на очі.

КОЗЕРІГ

Репутація і становище в суспільстві приносить багато хвилювань. Ймовірні зміни в кар’єрі, а може реорганізація в структурі, в якій ви працюєте, приведе вас до нового в професійній діяльності.

Ви також можете почати відігравати нову роль в якості громадського діяча. Можливі часті появи на публіці, спілкування з керівництвом. Матеріальні нагороди та інші визнання ваших заслуг, вийдуть на перший план. Це період усвідомлення того, що саме вам необхідно, щоб бути щасливим і плідно працювати. Важливість дружніх взаємин для вас в ці дні зростає.

ВОДОЛІЙ

Може виникнути необхідність відновити навчання і отримати сертифікат, пройти курси підвищення кваліфікації. Цей період може також стати часом розв’язання юридичних питань.

Стриманість в прояві почуттів, строгість оцінок і обачність, будуть вашими вірними помічниками. Романтичні відносини, які виникнуть, можуть привести до офіційного союзу або довгострокового співробітництва. Головне, використовуйте спокійні методи для досягнення бажаного, без революційного настрою.

РИБИ

Важлива справа або подія за кордоном чи в іншій місцевості, змінить звичний плин вашого життя. Зв’язки, що виникають в цей період, як правило, неглибокі і швидкоплинні. А ось відносини з колишніми коханими, можуть відновитися і перейти на більш якісний рівень.

Зверніть свою увагу на давніх партнерів, згадайте все хороше, що вас пов’язувало. Проаналізуйте, чому розлучилися, якщо щось залишилося не з’ясованим. Прекрасний період для того, щоб поговорити і заспокоїтися.

Ваш гороскоп на тиждень: 19 – 25 жовтня – сповнений несподіванок. Але й логічних речей. Те, що у передбаченнях вас дуже хвилює, враховуйте у своїх кроках.

Читайте також:

Анонс інтерв’ю з Романом Мельником: прикарпатець про IT cферу в Україні та Нідерландах (ВІДЕО)

Скільки людей у світі споживають харчі з України?

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено