Івано-Франківськ
-0.35
USD: 28.2
EUR: 33.45

Стали відомі нові депутати Івано-Франківської обласної ради (СПИСОК)

Серед обранців добре відомі мешканцям області імена: Олександр Сич, Василь Гладій, Марія Савка, Галина Карп, Андрій Іваськів, Олег Гончарук...

Стали відомі нові депутати Івано-Франківської

Стали відомі нові депутати Івано-Франківської обласної ради. Обласна територіальна виборча комісія оголосила поіменний склад депутатського корпусу, повідомляє Бліц-інфо, пише ПІК.

Як писала раніше Прикарпатська інформаційна корпорація, до обласної ради обрані представники шести партій: “Свобода”, “Європейська солідарність”, “За майбутнє”, “Батьківщина”, “Платформа громад” та “Слуга народу”.

  • Поіменно нова обласної рада буде у такому складі:

Обрані депутатами за виборчими округами від “Свобода”:

Королик Михайло

Вітенко Микола

Загурський Олег

Дебенко Ігор

Шевчук Ігор

Щербій Наталія

Рудик Марія

Піцуряк Манолій

Тебешевська Оксана

Понайда Олег

Іваночко Михайло

Дяків Юрій

Обрані депутатами за виборчими округами від “Європейської Солідарності”:

Кушнір Володимир

Кукурудз Ростислав

Ткач Роман

Градюк Тетяна

Магаль Володимир

Очкур Ігор

Мазур Юрій

Волошин Сергій

Федоришин Володимир

Приймак Іван

Басараб Сергій

Обрані депутатами за виборчими округами від “За майбутнє”:

Бриндальсьский Андрій

Шевченко Віктор

Якимчук Михайло

Мошура Роман

Палійчук Микола

Лащук Дмитро

Білик Роман

Сіреджук Дмитро

Гондурак Віталій

Обрані депутатами за виборчими округами від “Батьківщини”:

Гладун Василь

Слободян Любомир

Іваськів Андрій

Ленігевич Богдан

Бардяк Євгенія

Левицький Олександр

Книшук Богдан

Грицюк Дмитро

Мельничук Василь

Обрані депутатами за виборчими округами від “Платформи громад”:

Боднарчук Володимир

Депутович Іван

Тринів Ігор

Кобилянський Богдан

Обрані депутатами за виборчими округами від “Слуга народу”:

Яворський Андрій

Кизимишин Назарій

Івасик Василь

  • Перелік депутатів обраних за партійними списками:

ВО “Свобода”:

Сич Олександр

Чаплинська Наталія

Яцишин Володимир

Копильчук Інна

Федорців Сергій

Головатюк Людмила

“Європейська Солідарність”:

В’ятрович Володимир

Глинський Юрій

Федорук Олександра

Перцович Наталія

Дьоміна Наталія

Левкович Андрій

“За майбутнє”:

Шевченко Олександр

Мединський Микола

Мірус Антоніна

Мельниченко Оксана

Томенчук Богдан

Гораль Ліліана

Ганиш Ольга

ВО “Батьківщина”:

Гладій Василь

Книшук Орися

Кава Наталія

Гоголь Ярослава

Когут Оксана

“Платформа громад”:

Гончарук Олег

Виноградник Тарас

Карп Галина

Дзвінчук Дмитро

Корнелюк Мирослава

Іванів Назарій

“Слуга народу”:

Левконович Надія

Качур Олег

Саїв Сергій

Сивак Аріна

Савка Марія

Грищук Остап

Читайте також: 

Офіційно: до Івано-Франківської районної ради пройшли шість партій (СПИСОК)

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

 

 

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено