Івано-Франківськ
3.95
USD: 27.7
EUR: 33.35

Рогатинський районний відділ міграційної служби закривають на карантин

Від сьогодні, 25 листопада у зв'язку із захворюванням працівників на коронавірус в Рогатині припиняє працювати відділ міграційної служби.

Про це повідомляє Міграційна служба в Івано-Франківській області, пише ПІК.

Рогатинський відділ міграційної служби припиняє роботу

“Послуги міграційної служби з документування громадян біометричними документами (паспортом громадянина України у формі ID-картки, паспортом громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання фотографії у паспорт-книжечку при досягненні 25- або 45-річного віку) можна отримати у сусідньому Галицькому чи будь-якому іншому територіальному підрозділі міграційної служби в області”, – йдеться у повідомленні.

Ті люди, які зареєструвалися в електронній черзі на отримання адміністративних послуг у Рогатинському районному відділі УДМС, будуть проінформовані про форс-мажорні обставини, а також отримають рекомендації про можливість отримання послуг в іншому територіальному підрозділі в оптимальний для них час.
 Консультації з будь-яких питань, що стосуються роботи Рогатинського райвідділу міграційної служби, можна отримати за  телефоном “гарячої лінії” УДМС України в Івано-Франківській області (0342) 53-44-55.
 До слова,  територіальний підрозділ відновить свою діяльність після повного одужання його працівників.
Читайте також у ПІК:
Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено