Калуська спортсменка стала чемпіонкою України з плавання (ФОТО)

Яна Долаврук перемогла на дистанції 400 метрів комплексним плаванням на чемпіонаті України, який триває в Дніпрі.

Калуська спортсменка, вихованка калуської ДЮСШ “Сокіл” Яна Долаврук стала абсолютною чемпіонкою України з плавання. Про це пишуть ВІКНА.

Калуська спортсменка Яна Долаврук стала абсолютною чемпіонкою України з плавання.

Плавчиня на дистанції 400 метрів встановила і особистий рекорд,  фінішувавши з результатом 5:02.73, та вперше виконала норматив майстра спорту України. Для жінок він становить 5:09.00.

За рейтингом на основі результатів чемпіонату України з плавання серед юніорів минулого року калуська школа плавання — на 12-му місці в Україні серед 62-ох дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Нагадаємо, що у листопаді Яна Долаврук стала “срібною” призеркою з плавання на дистанції 400 метрів у віковій категорії 17 років і молодші.

До слова, 15-річна плавчиня займається плаванням з 2015 року. Її пеший тренер — мама Катерина Долаврук. Зараз навчається у спортивному інтернаті у місті Броварах Київської області.