Івано-Франківськ
16.84
USD: 27.75
EUR: 33.25

Франківські інтерни стали призерами престижного стоматологічного конкурсу в Полтаві

Команда Івано-Франківського національного медичного університету посіла друге місце.

20210225poltava1

21 лютого в Полтаві на базі кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів у клініці «Професорська стоматологія» відбувся очний етап ХХІІ Всеукраїнського професійного конкурсу лікарів–стоматологів «Шлях у світ майстерності».

Про це повідомляють на сайті Івано-Франківського національного медичного університету, пише ПІК.

Загалом цього року в конкурсі брали участь вісім команд лікарів-інтернів. Вони пройшли відбір на заочному етапі 7 лютого.

20210225poltava4

“За умовами конкурсу учасники виконали реставрацію фронтальних зубів верхньої щелепи, порожнини III–IV класу за Блеком, неускладнений карієс, під анестезією, з використанням ізоляції системою рабердам, з асистентом. На виконання роботи учасникам виділили до трьох годин”, – йдеться в повідомленні.

Івано-Франківський національний медичний університет представляли лікар-інтерн першого року навчання Іван Шелефонтюк, який виконував роль лікаря. Йому асистувала Аліна Копачинська, яка також проходить інтернатуру перший рік. Підготував їх до конкурсу і супроводжував асистент кафедри стоматології післядипломної освіти доктор філософії Володимир Сарапук.

20210225poltava5

Хід конкурсу висвітлювався онлайн, а оцінка робіт відбулась одразу ж після виконання.

Варто зазначити, що івано-франківські інтерни-стоматологи вже неодноразово були призерами цього престижного конкурсу. Так, минулого року команда ІФНМУ також посіла друге місце, а у 2019 році здобула перемогу.

20210225poltava2

Довідково:

Всеукраїнський професійний конкурс лікарів-стоматологів інтернів проводять з 2000 року. Спочатку він був регіональним, а потім розвинувся до всеукраїнського. Подія традиційно присвячена до дня стоматолога, 9 лютого, і покровительки стоматологів — Святої Аполонії.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено