Івано-Франківськ

Вибір ПІК № 36: кіно і книга

Чергова підбірка вже чекає на вас.

Кіно

“Асистентка”

Події розгортаються в нью-йоркському офісі владного і безпринципного кіномагната. Нескладно вгадати, кого саме мають на увазі творці стрічки.

Сюжет фільму оповідає про один день із життя асистентки (Джулія Гарнер), яка гарує з ранку до ночі, відповідаючи на телефонні дзвінки, роздруковуючи сценарії, розпаковуючи пляшки з водою та прибираючи наслідки безпутного життя свого боса.

h280 39251229

У фільмі немає гучних промов або відвертої конфронтації героїв, але є напружене очікування того, чи постане головна героїня проти самодурства свого шефа.

Книга

Вчора, 19 березня, у геніальної поетеси, письменниці Ліни Костенко був день народження. Тому сьогодні рекомендуємо – роман “Записки українського самашедшого”.

Ця книга вийшла після довгого двадцятирічного мовчання Ліни Костенко.

Записки українського самашедшого | А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Роман написано від імені 35-річного комп’ютерного програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. У світі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він – заручник світових абсурдів – прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом.

 

Цікавого вам читання та перегляду!

З вами Надя Дзінько

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено