Івано-Франківськ

“Прикарпаття” програє “Ниві” та опиняється у “зоні вильоту” (ВІДЕО)

Протистояння двох західноукраїнських клубів з Тернополя та Івано-Франківське відбулося у Львові.

22232 scaled

У першому таймі звітної зустрічі вдалося “Ниві” відкрити рахунок. Гатала і Різник розіграли комбінацію на лівому фланзі, пішов простріл на другий темп й Ігор Семенина потужним ударом розстріляв сітку під поперечиною воріт Андрія Новака.

Але у середині другого тайму “прикарпатцям” вдалося відігратися. Після подачі кутового Роман Барчук виграв другий поверх і головою відправив м’яча до сітки. Нічия вже влаштовувала обидві команди, відтак це призвело до гри на зустрічних курсах й цікавої для глядача кінцівки поєдинку.

Але саме “Ниві” вдалося вирвати вікторію, причому забити в стилі, в якому “Прикарпаття” рахунок зрівнювало, а саме після подачі кутового. Семенина навісив на Андрія Кисленка, який увігнав м’яч у сітку, скориставшись нерішучістю Новака – 2:1.

Чемпіонат України. Перша ліга. 23 тур
“НИВА” (Тернопіль) – “ПРИКАРПАТТЯ” (Івано-Франківськ) – 2:1 (1:0)
24 квітня 2021 року. Львів, стадіон “СКІФ” – 15:00. Арбітр: С.Лапко (Львів)
“Нива”: Механів, Хруставка, Вовченко, Демчук, Скакун, Мороз, Проців, Гатала, Семенина, Різник, Кисленко.
“Прикарпаття”: Новак, Француз, Кузьмін, Курко, Геник, Волошинович, Барчук, Семотюк, Мелінишин, Сондей, Януш.
Попередження: Різник (13), Мороз (67) – Семотюк (12), Француз (72)

Таким чином “Прикарпаття” опустилося на передостаннє, 15-те місце (18 очок), а обійшли команди Руслана Мостового саме тернополяни (21 очко). “Ниві” вдалося перервати серію з семи поразок поспіль першою перемогою у 2021-му році.

Щоправда, варто додати, що франківці мають гру в запасі. А це означає що усі боротьба за “виживання” ще попереду.