Прикарпатець Андрій Джелеп виборов “срібло” на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Вихованець Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина Андрій Джелеп виборов срібло на чемпіонаті Європи у Варшаві.

175900051 3865868000161418 8759610679357117075 n scaled

У складі збірної України наш студент виступив на змаганнях серед чоловіків з вільної боротьби в категорії 61 кг.

У чвертьфіналі, в гострому протистоянні, Андрій Джелеп переміг призера світу азербайджанця Ахмеднабі Гварзатілова. У поєдинку за вихід у фінал технічно переборов багаторазового призера Європи, світу грузина Беку Ломтадзе.

У вирішальній сутичці Андрій Джелеп зустрівся з чемпіоном Європи U-23, переможцем індивідуального кубку світу Абасгаджи Магомедовим. У складному поєдинку наш спортсмен поступився супернику та став срібним призером чемпіонату Європи -2021.

Українська збірна посіла друге місце в командному заліку на чемпіонаті Європи у Польщі.

Загалом українські вільники здобули чотири нагороди. Окрім Джелепа, який став віце-чемпіоном, боронзовими призерами стали українські борці Каміль Керімов, Ігор Никифорук та Олександр Хоцянівський.

Додатково:

Андрій Джелеп – чемпіон України вільної боротьби (2021), віце-чемпіон Європи з вільної боротьби серед чоловіків ( 2021), майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи та світу серед кадетів, срібний призер чемпіонату Європи та світу серед юніорів.