В Коломиї завершився Західноукраїнський регіональний турнір з футболу: визначили переможців (ФОТО)

Юні футболісти пердставляли на турнірі Львів, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Яворів, Городок та Коломию.

184838284 888810655035286 4659132644468598919 n scaled

184999912 888810561701962 8931013330145983238 n scaled

В Коломиї у регіональному турнірі з футболу змагалися в майстерності юні футболісти 2008-2009 років народження з шести міст України, повідомив сьогодні, 10 травня, на своїй сторінці у Фейсбуці Коломийський міський голова Богдан Станіславський, пише ПІК.

“Львів, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Яворів, Городок та звісно Коломия – вісім команд вчора змагалися за вихід у фінал. А сьогодні у боротьбі за титул переможця на полі зійшлися “Арсенал” м.Чернівці та команда Коломийської ДЮСШ (2008 р.н.). З рахунком 2:0 перемогу здобули молоді футболісти з Чернівців, юні коломияни посіли друге турнірне місце. Третю сходинку посіла ще одна команда з Чернівців “Спарта”, – написав Богдан Станіславський.

184744860 888810518368633 3779348868674438148 n scaled

Очільник громади привітав усіх учасників змагань зі святом футболу та окремо відзначив  вихованця Коломийської ДЮСШ Максима Гродзінського, який отримав титул найкращого нападника турніру. До слова, це був турнір на Призи Коломийського міського голови.