Івано-Франківськ
-1.9
USD: 27.15
EUR: 30.45

До Дня народження Василя Стефаника франківські актори зіграють драму в його рідному селі

14 травня

184841873 2847768795539987 6425891839867572768 n scaled

14 травня — 150-ліття від дня народження українського письменника, майстра експресіоністичної новели, громадського діяча Василя Стефаника Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка зіграє в рідному селі письменника — Русові – драми-ораторії«Вона – Земля». 

Команда Суспільного UA: КАРПАТИ запланувала трансляцію наживо, пише ПІК.

Початок вистави — у п’ятницю, 14 травня о 20:30. Вхід на подію вільний. 

Наживо драму-ораторію «Вона – Земля» дивіться на ютуб-каналі Суспільного UA: КАРПАТИ. 

Дійство відбуватиметься на обійсті родинного маєтку Василя Стефаника, яким зараз опікуються його нащадки. Режисура та сценічне рішення драми-ораторії — від народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислава Держипільського. У рідному селі Стефаника вистава «Вона – Земля» у форматі просто неба відбудеться вперше. Більше про акторський склад постановки — за посиланням.

Vona Zemlya 600 4002

«Готуючись до прямої трансляції, ми разом із творчою групою театру побували в Русові й справді поринули в атмосферу «одного з найкрасивіших куточків на широких просторах», як писав про своє рідне село сам Стефаник. Задум зіграти там цю виставу і вдалий, і ризикований водночас, адже є ризик погіршення погодних умов. Але цим подібна мистецька пригода й цікава — оживити тексти в місці, де вони народжувались, саме в день ювілейних урочистостей. Для нас же, як Суспільного, це велика честь ексклюзивно показати цю виставу на наших платформах»,— розповіла продюсеркаІвано-Франківської філії СуспільногоГалина Держипільська.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено