Івано-Франківськ
17.67
USD: 26.95
EUR: 32

У Львові встановлять новий туалет за 4 мільйони гривень

На проспекті Свободи у Львові встановлять першу автоматизовану вбиральню. Її вартість 4 млн грн.

У Львові підземні громадські туалети не працюють. Про це пише ПІК з посиланням на Zaxid.net

У Львові встановлять новий туалет за 4 мільйони гривень

“У центральній частині міста є п’ять громадських вбиралень, але жодна з ним зараз не функціонує. Свого часу ці вбиральні були надані у користування приватним підприємцям, які не забезпечили їх належне функціонування. Зараз вони закинуті”, – зазначає директор департаменту ЖКГ Львівської міської ради Олександр Одинець.

Щоб вирішити цю проблему, у Львові вирішили встановлювати модульні вбиральні. Такі вбиральні є повністю автоматизовані та інклюзивні. Розрахуватися за послугу можна за допомогою готівки або банківської картки.

“Для того, щоб привести підземні вбиральні до належного стану, потрібні значні кошти і вони подекуди більші ніж встановлення модульної вбиральні. Окрім того, підземна вбиральня не забезпечує інклюзію. Тому ми наразі більше схиляємося до такої [модульної ]системи і будемо її розвивати”, – додає Олександр Одинець.

У Львові діє рішення, згідно з яким усі ресторани та громадські заклади мають надавати можливість користуватися вбиральнями.

До слова, перший модульний туалет у Івано-Франківську встановили у 2015 році – він коштував 1 млн грн. У 2019 році одномісні модульні вбиральні встановили у центрі Хмельницького та в Вінниці. Кожна з цих вбиралень коштувала близько 1 млн грн. Тримісний туалет у Львові попередньо вартуватиме 4 млн грн – остаточну вартість встановлять під час тендеру на Prozorro.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено