Івано-Франківськ
11.08
USD: 26.75
EUR: 32.45

Розкрадання коштів писали на водія: викрита схема в НААН України

З'ясовують, яким чином керівництво шести держпідприємств допустило фіктивне працевлаштування робітника.

naaan gsu 14 05 1

Розкрадання коштів слідчі Нацполіції викрили в Національній академії аграрних наук України. Правопорушником виявився особистий водій керівника, який рахувався на роботі ще в шести підрозділах академії та фактично не виконував функцій за посадами, повідомляє agronews.ua, пише ПІК.

“А саме, керівництво Національної академії аграрних наук України, для реалізації незаконних схем переведення безготівкових держкоштів у готівку, оформило власного водія працівником одночасно в шести структурних підрозділах НААН”, – йдеться у повідомленні.

Мова про те, що чоловік отримував одночасно шість посадових окладів.

“Звичайно виникають питання! Хто ж насправді був кінцевим отримувачем держкоштів: водій з «унікальною здатністю» працювати одночасно на шести держпідприємствах чи керівництво НААН…? Яким чином керівництво шести держпідприємств допустило фіктивне працевлаштування робітника?”, – пише сайт.

При цьому, отримуючи зарплату у бюджетних установах, фігурант фактично виконував функції особистого водія керівника НААН та не виконував жодних функцій у вказаних державних підприємствах.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,InstagramYoutube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено