Івано-Франківськ
18.57
USD: 27.25
EUR: 32.4

Нові гроші: уже завтра Національний банк введе в обіг золоту гривню (ФОТО)

Зважаючи на ймовірність підвищеного попиту на пам’ятну монету “1 Гривня”, Національний банк планує розпочати її реалізацію на електронних аукціонах.

Національний банк уводить у обіг золоту пам’ятну монету “1 Гривня”

Національний банк України 17 травня 2021 року вводить в обіг золоту пам’ятну монету “1 Гривня”, повідомляє регулятор, пише ПІК.

Вона відтворює дизайн обігової монети “Володимир Великий” номіналом 1 гривня зразка 2004 року, що присвячена видатному державному та політичному діячеві, творцю середньовічної європейської держави Руси–України – князю Київському Володимиру Великому.

“Водночас монета має окремі відмінності від обігової монети “Володимир Великий”. Її виготовлено із золота 999,9 проби, категорія якості карбування – “анциркулейтед”, маса дорогоцінного металу в чистоті – 15,55 г, діаметр – 25,0 мм, гурт монети – гладкий”, – йдеться у повідомленні.

Відкарбована ця золота пам’ятна монета була у 2010 році тиражем 500 штук.

Художник і скульптор – Володимир Дем’яненко.

Зважаючи на ймовірність підвищеного попиту на пам’ятну монету “1 Гривня”, Національний банк планує розпочати її реалізацію на електронних аукціонах.

Це дасть можливість на прозорих та конкурентних засадах задовільнити попит клієнтів, зокрема банків, нумізматів та їх об’єднань, інших юридичних та фізичних осіб.

Перший електронний аукціон з продажу пам’ятної монети України “1 Гривня” відбудеться у день її введення в обіг – 17 травня 2021 року.

Його планується провести на Універсальній товарній біржі “Контрактовий дім УМВБ в системі електронних торгів з можливістю віддаленого доступу.

На торги буде запропоновано 50 шт. пам’ятних монет “1 Гривня” (50 лотів – по одній монеті у футлярі в кожному лоті).

Читайте також:

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagram , Youtube та Telegram

 

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено