Івано-Франківськ
10.74
USD: 26.75
EUR: 32.45

На стадіоні «Арена Львів» планують відкрити центр масової вакцинації

Цей об’єкт найбільше відповідає рекомендаціям Міністерства для облаштування центрів.
У Львові планують створити центр масової вакцинації населення, його можуть відкрити на стадіоні “Арена Львів”.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький, пише ПІК.

«Наразі йшлося про те, щоб створити такий центр на стадіоні Арена Львів. Цей об’єкт найбільше відповідає рекомендаціям Міністерства для облаштування центрів. Зараз необхідно врегулювати ряд організаційних питань, у першу чергу це стосується кадрового забезпечення роботи центру. Адже до процесу вакцинації залучатимуть не лише медиків, а й волонтерів та студентів медичних закладів», – зазначив Козицький.

За його совами, для створення центру потрібно врегулювати низку організаційних питань, зокрема, забезпечити його кадрами, холодильним обладнанням, комп’ютерною технікою, інтернетом та охороною.

Козицький додав, що стадіон розташований поза межами міста, що може ускладнити проїзд людей. Тому облдержадміністрація не виключає розміщення центру на базі інших приміщень, щоб забезпечити безперешкодний проїзд населення з околиць Львова та районів області.

За підсумками наради доручено профільному департаменту напрацювати у стислий термін механізм створення таких центрів в області відповідно до рекомендацій МОЗ.

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено