Івано-Франківськ
16.31
USD: 26.9
EUR: 32.1

Віктор Ляшко скасував наказ Степанова про скандальну Наглядову раду для “Медзакупівель”

Віктор Ляшко наголосив, що в Міністерстві працюють над наказом, яким дозволить забезпечити незалежність "Медзакупівель". 

Нагадаємо, днями Віктор Ляшко став Міністром охорони здоров’я. Вже є перші результати роботи Ляшка, він скасував наказ свого попередника Максима Степанова, яким той призначив до Наглядової ради ДП “Медичні закупівлі” сумнівних осіб.  Про це Віктор Ляшко повідомив у Facebook , пише ПІК.

“Підписав наказ про визнання такими, що втратили чинність накази Міністерства охорони здоров’я від 06 жовтня 2020 року №2268, від 07 жовтня 2020 №2272 та від 30 квітня 2021 №848. Ці накази стосуються конкурсного відбору та утворення наглядової ради ДП “Медзакупівлі” України. Вже найближчим часом оголосимо конкурсний відбір на посаду незалежних членів наглядової ради”, – йдеться у повідомленні.

Немає опису світлини.

Нагадаємо: Переможцями конкурсу до Наглядової ради державного підприємства “Медичні закупівлі” стали власник фармацевтичної компанії, колишній кандидат на посаду голови Державної регуляторної служби, керівниця департаменту фармацевтичної компанії та двоє невідомих людей. Відповідний наказ наприкінці квітня підписав тодішній міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено