Івано-Франківськ
14.1
USD: 26.75
EUR: 32.35

Глава УГКЦ прокоментував ситуацію із немовлям, яке викинули на смітник у Франківську

Вчора, 31 травня на Франківщину завітав Глава УГКЦ Святослав Шевчук.

Патріарх Святослав побував у дитячій обласній клінічній лікарні в Івано-Франківську, пише ПІК.

Немає опису.

“Хочу, щоб усі почули про цінність життя дитини”. З таким закликом з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей звернувся Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час брифінгу в дитячій клінічної лікарні Івано-Франківська.

«Крокуючи палатами, сказав Настоятель, – я запитував себе, що Церква може зробити, зокрема для того, щоб сучасна культура, сучасний світ відчував цінність людського життя? Бо людське життя, на жаль, знецінюється».

Глава Церкви наголосив, що хотів би, найперше, привернути увагу суспільства і світу, цілої Церкви до життя і здоров’я дітей.

«Дитина, навіть якщо вона має певні вади, навіть якщо тяжкі вади, має право на життя і має право на здоров’я. Ніхто з людей не має права брати на себе відповідальність вирішувати, хто має жити, хто має вмерти. Цінність людського життя є найвищою», – відзначив Блаженніший Святослав.

Блаженніший підкреслив, що держава потребує особливої уваги, особливої політики, щоб підтримати українську сім’ю.

«Питання сім’ї у структурах виконавчої влади є лише у відповідальності Мінсоцполітики… Але ми не маємо окремого органу виконавчої державної влади, який би займався просімейною політикою. Я сьогодні побачив дитину, яку декілька днів тому викинули на сміття. Ця новина облетіла цілу Україну. Як? В Івано-Франківську хтось викинув дитину на смітник?.. Ми мусимо звернути увагу суспільства і влади, що потрібна окрема державна політика, щоб підтримати сім’ю», – наголосив Глава УГКЦ.

Нагадаємо: в Івано-Франківську в смітнику знайшли немовля

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено