Івано-Франківськ
17.67
USD: 26.95
EUR: 32

Калушанка, в якої відняло ноги, їздить на скутері, працює та співає, як зірка

30-річна Вікторія Захарків по-справжньому вміє любити життя.

1622891033 7ae49f6729bd265095eb

Дівчина вивчає іноземні мови, смачно готує, талановито співає і не боїться пробувати себе в чомусь новому. Однак чотири роки тому змушена була пересісти в інвалідний візок. Після стресу зрозуміла, що життя продовжується і новий день настає. Тому зуміла у житті віднайти позитив і не впала у відчай, пише ПІК з посиланням на Вікна.

Вікторія Захарків народилася в Калуші. Навчалася в Калуській ЗОШ №3 та закінчила музичну школу №1 за класом фортепіано. Закінчивши Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю «Організація туристичного обслуговування» працювала в логістичній та туристичній сфері та пробувала займатися підприємництвом.

Чотири роки тому Вікторія стикнулася з діагнозом парапарез (оніміння нижніх кінцівок). Все почалося зі зламаної ноги, а вже на ґрунті нервових переживань ситуація ускладнилася. Хвороба певною мірою пов’язана із психосоматикою.

“На жаль, таке буває. Наша нервова система не завжди стабільна — в кожного вона різна. Тому треба берегти свої нерви і старатися переживати будь-які ситуації в житті тихіше, спокійніше. Я така людина, яка близько сприймає до серця свої і чужі проблеми, і це позначилося на моєму здоров’ї”, — розповіла Вікторія.

Коли ти 20 з лишком років живеш повноцінним життя і раптом стається така серйозна проблема, то, звісно, вибивається грунт з-під ніг. Тривалий час Вікторія не виходила з дому, пересувалася на ходунках. Згодом батьки придбали скутер і це спростило життя.

“Відколи у мене є скутер, я почала часто виходити з дому і спілкуватися. Спочатку боялася, як люди сприймуть мене на скутері. Виявилося, що реакція спокійна. Дякую своїм батькам, адже завдяки їм я маю цей транспорт. До того більшу половину часу я проводила вдома. У мене не було можливості виїжджати на інвалідному візку, а на ходунках далеко не зайдеш”, — зізнається дівчина.

1622891033 1eb6ce84acfca608f6f2

Розфарбували сірі будні й улюблені заняття: вивчення іноземних мов, спів та кулінарія. Дівчина знає польську й англійську. Мріє вивчити німецьку та іспанську. Також у соцмережах ділиться відео, на яких виконує пісні улюблених виконавців та виставляє фото своїх кулінарних витворів. Каже, що це їй приносить позитивні емоції та задоволення.

Музика завжди була невід’ємною частиною життя Вікторії Захарків. Улюбленими виконавцями вважає фронтвумен гурту The Hardkiss Юлію Саніну та співачку Тіну Кароль.

“Музика має линути від серця. Як не крути, але коли немає душі в музиці, то краще не співати”, — переконана калушанка

Здебільшого в соцмережах переважають позитивні коментарі щодо виконання, однак є і конструктивна критика, до якої старається прислухатися.

1622891033 44f469f6a01f2f9046af

Вікторія вміє боротися і знаходити в собі сили у важких ситуаціях. Проте мінусом вважає свою надмірну лояльність. Проте, попри хворобу, працює диспетчером на одному з інтернет-ресурсів.

Каже, що надихає її любов до життя. Адже воно дуже коротке, тому не варто його витрачати на хвилини відчаю.

“Звичайно, у кожної людини свій настрій, бувають і якісь проблеми. Але це не кінець. День наступає, життя не закінчується, сонце знову сходить і заходить. Тому ми повинні шукати радісні моменти”, — переконує дівчина, в якої відняло ноги.

Вікторія мріє, щоб у місті створили кращі умови для людей з особливими потребами. Адже в Калуші вони практично відсутні.

“У нас немає пристосованості у місті абсолютно. Єдиний, хто відчуває такий мінус, — це мами з колясками. Бо нереально коляску підняти по пандусу, який зовсім непрактичний. Хочу, щоб люди, які мають обмеження в своїх рухах, можливостях, мали можливість спокійно заїхати і не боялися спуститися у відповідне місце”, — додала Вікторія Захарків.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagramYoutube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено