Івано-Франківськ
22.1
USD: 26.95
EUR: 32

Лікарні з «нековідного» списку поновлюють планові госпіталізації – МОЗ

Лікарні, які не визначені під прийом хворих із коронавірусною інфекцією у першій хвилі, повинні відновити надання планової допомоги іншим хворим.

Лікарні не з «ковідного» списку поновлюють планові госпіталізації - МОЗ

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час години запитань до уряду у Верховній Раді підкреслив, що це стало можливим завдяки стабілізації епідемічної ситуації, пише ПІК з посиланням на Укрінформ.

“Ми два тижні дискутували з керівниками закладів охорони здоров’я, з департаментами охорони здоров’я, і визначили перелік лікарень, в які госпіталізуються на першій хвилі хворі з коронавірусною хворобою, а всі інші лікарні повинні відновити надання планової допомоги іншим хворим”, – сказав Ляшко.

Як повідомлялося, за оновленим списком НСЗУ медичну допомогу при лікуванні COVID-19 надаватимуть 257 лікарень. При цьому в разі закриття відділення, яке приймало хворих на коронавірусну хворобу, пацієнтів мають долікувати у тому відділенні або перевести до іншої лікарні для завершення лікування.

З 71 тис. ліжок, які були відведені під надання медичної допомоги хворим на COVID-19, станом на кінець травня зайнято близько 20 тисяч.

НСЗУ заявила, що попереднє розпорядження керівника робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, від 7 травня 2021 року №31 «Щодо затвердження переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19» втратило чинність. Затверджено новий перелік таких закладів, до якого увійшли 257 лікарень.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено