Івано-Франківськ
17.48
USD: 27.05
EUR: 32.1

Мер Рівного пішов по стопах Руслана Марцінківа і теж наказав запакувати ромів в автобус…

Обидві історії на диво схожі та провокаційні.

Міський голова Рівного Олександр Третяк заявив, що скоро йому увірветься терпець і ромів із міста “запакують в автобус і вивезуть на Закарпаття”, інформує ПІК з посиланням на УП.

5be9b46 188104077 283417616831476 719502575799837761 n 1

“Я максимально стримуюся в емоціях. Але, дивлячись на цю ситуацію із ромською національністю, у мене бракує слів і толерантності до того, що вони творять у місті. Буквально на днях мав провести засідання робочої групи з правоохоронними органами, щоб вирішити це питання, щоб представники ромської національності не поводилися так нахабно… Я бачу, що йде до того, що ми зробимо радикально: всіх запакуємо в автобус і вивеземо в їхнє рідне Закарпаття”, – сказав мер Рівного.

Цією цитатою пан Третяк нагадав мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа, який минулого року під час наради дав доручення вивезти людей ромської національності з міста в Закарпатську область.

2222 scaled 1

«Також цигани, ні, правильніше – особи ромської національності. Ми вже бус давали. Вивезти їх на Закарпаття. Чому вони далі тут?», – казав тоді Руслан Марцінків. 

Тоді йому повідомили, що роми відмовилися їхати.

«Що значить «відмовилися»? А чому не запакували? Є поліція. До наступного вівторка ви повинні вирішити цю проблему. Ми вам автобус дали. Поліція просила дати автобус – дали. Чому не запакували і не вивезли?», – поцікавився мер міста.

Закінчили два мери цю політику теж однаково – вибаченнями за висловлювання на адресу ромів.

915ecb83ed289b6c461b531a926485d0

«Вчора на запитання журналістів щодо протиправної поведінки представників національних меншин у нашому місті відповів досить емоційно за що хочу попросити вибачення. Така моя реакція викликана численними скаргами рівнян, зокрема петицією на сайті міської ради “Притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності ромське населення” та іншими зверненнями. Водночас у нашій громаді дійсно склалася складна ситуація з протиправними діями різних осіб, що займаються жебракуванням та іншими протиправними діями, що порушують правила громадського порядку», – вибачився мер Рівного Олександр Третяк.

А мер Франківська Руслан Марцінків вибачався так:

«Насамперед, я казав про конкретних осіб ромської національності. Незалежно від національності усі повинні дотримуватися карантину. Низка осіб ромської національності в Івано-Франківську порушували карантин: мешкали в нашому привокзальному сквері, приставали до людей і вимагали кошти, не дотримувалися дистанції і не мали ніяких масок. Неодноразово були звернення в поліцію, на гарячу лінію міськвиконкому. І коли, скажімо, була проведена така робота, самі мешканці, які прописані в Свалявському й Іршавському районі Закарпаття, висловили бажання, щоб їм допомогли поїхати додому, оскільки немає громадського транспорту».

Обидва міських голови після вибачень наголошували,  що усі люди рівні незалежно від етнічного походження.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено