Івано-Франківськ
17.03
USD: 26.95
EUR: 32

УЗ збільшує кількість веловагонів у Карпатах

“Укрзалізниця”, враховуючи початок велосезону в Карпатах, продовжує обладнувати приміські електропотяги спеціальними тримачами для велосипедів. Про цеповідомляєпрес-служба компанії, пише ПІК. “Укрзалізниця

“Укрзалізниця”, враховуючи початок велосезону в Карпатах, продовжує обладнувати приміські електропотяги спеціальними тримачами для велосипедів.

Про цеповідомляєпрес-служба компанії, пише ПІК.

“Укрзалізниця реагує на пропозиції пасажирів стосовно додаткових сервісів у потягах.

Так, з 12 червня почне курсувати електропоїзд № 7001/7002 сполученням Львів – Мукачево – Львів, у якому можна буде комфортно перевозити велосипеди.

Крім того, з 5 червня вже вийшов на маршрут відремонтований поїзд № 829/830 Львів – Ужгород – Львів, який теж став дружнім до велотуристів”, – йдеться у повідомленні.

В УЗ нагадали, що перевозити велосипеди у потягах далекого сполучення та швидкісних наразі можна тільки в розібраному та упакованому вигляді на місцях, передбачених для ручної поклажі.

“А капітально відремонтовані приміські поїзди 2021 року облаштовуються велотримачами. Зазвичай це від 8 до 16 місць для велосипедів у головних вагонах”, – додали в прес-службі.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено