Івано-Франківськ

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж»: Івано-Франківськ газзбут відповів на найпоширеніші запитання

ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" надав відповіді на найбільш поширені запитання споживачів відносно нового продукту - тарифу «Твій газ Рівномірний платіж».

За допомогою цього тарифу можна зменшити цифри у зимових платіжках на газ до 40%, пише ПІК з посиланням на пресслужбу компанії.

Питання 1. Як мені розрахувати щомісячний платіж?

Розмір щомісячного платежу у кожного споживача буде різний. Адже він залежить від обсягу газу, спожитого вами торік, та від місяця переходу на тариф. Щомісячний платіж розраховується за такою формулою:

  • ваш річний об’єм спожитого газу потрібно помножити на фіксовану на рік ціну газу (7,99 грн) та поділити на кількість місяців, що залишились до кінця дії тарифу.

Калькулятор на нашому сайті допоможе вам швидко розрахувати свій приблизний щомісячний платіж, якщо ви не знаєте обсяг свого річного споживання газу.

А щоб дізнатися точний щомісячний платіж, залишайте заявку на тому ж сайті – наш менеджер зв’яжеться з вами та повідомить обраховану суму.

Також її можна дізнатися, завітавши до найближчого відділення ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» чи Клієнтського простору 104.ua, або ж зателефонувавши за номером телефону: 0342 58 64 20

Питання 2. Чи не втрачу я субсидію, обравши тариф «Твій газ Рівномірний платіж»?

Не турбуйтесь! Зміна тарифу жодним чином не вплине на призначення вам державної допомоги.

У травні 2021 року правила призначення субсидій було змінено. Відтепер грошову допомогу від держави будуть виплачувати ВИКЛЮЧНО у готівковій формі.

Розмір субсидії розраховується за соціальними нормативами  один раз на рік. Ви будете отримувати державну допомогу за встановленим графіком, який не залежить від того, який газовий тариф ви обрали. ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” завжди вчасно передає всю необхідну інформацію до Управління соціального захисту населення, а своїх клієнтів просимо вчасно сплачувати за газ.

Питання 3. Чи є ризик втратити кошти при переході з тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» на інший тариф?

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» усі ризики втратити кошти зводимо до нуля!

Раз на місяць Ви можете змінювати свій тариф на будь-який інший. Якщо Ви приєдналися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» та вже сплатили перші щомісячні платежі, а потім вирішили змінити тариф – не хвилюйтесь, ваші кошти нікуди не подінуться.

Оскільки Ви щомісяця передаєте показники лічильника Оператору ГРМ, ми зможемо зробити звіряння за вашим особовим рахунком. Від обсягу оплаченого газу ми віднімемо обсяг фактично спожитого газу, отримана різниця залишиться на вашому особовому рахунку як переплата. Ви зможете використати її для оплати газу за іншим тарифом.

Питання 4. Як відбуватиметься перерахунок після закінчення терміну дії тарифу «Твій газ Рівномірний платіж»?

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» діятиме до 30 квітня 2022 року.

Після завершення дії тарифу ми розрахуємо різницю між об’ємом фактично спожитого газу та об’ємом газу, за який ви сплатили. Фактичний об’єм спожитого газу буде визначений на підставі даних вашого лічильника.

  • Якщо ви використали менше газу, ніж оплатили, надлишок коштів залишиться на вашому особовому рахунку як переплата на майбутній період.
  • Якщо ви використали більше газу, ніж оплатили, то за цей обсяг газу потрібно буде доплатити за фіксованою в тарифі ціною – 7,99 грн за кубометр.

Інформація про остаточний розрахунок буде наведена у платіжці за квітень 2022 року.

Приємний бонус – навіть якщо в окремі місяці ви забудете передати показники лічильника, це жодним чином не вплине на розмір щомісячних платежів.

Питання 5. Як перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж»?

Ви часто запитуєте, як зручно і швидко перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж»? Відповідаємо – обирайте, як вам зручніше змінити тариф:

  • у відділеннях ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” або Клієнтських просторах 104.ua;
  • залишити заявку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» і вам передзвонить наш менеджер;
  • за допомогою телефону 0342 58 64 20;
  • через Viber-bot 7104ua.

Для зміни тарифу будуть потрібні копії таких документів: паспорт, ідентифікаційний код та документ, що засвідчує право власності на житло.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  TelegramНовини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено