Івано-Франківськ
15.57
USD: 26.8
EUR: 31.55

В Україні цього року кавуни в 2 рази дорожчі, аніж минулого року

На поточному тижні на українському ринку в продаж надійшли перші партії кавунів ранніх сортів. 

В Україні  цьогоріч сезон кавунів почався майже на 2 тижні пізніше, ніж роком раніше, через несприятливі погодні умови. Про це пише ПІК з посиланням на EastFruit.

В Україні цього року кавуни в 2 рази дорожчі аніж минулого року

На сьогоднішній день реалізацію кавунів ведуть поодинокі виробники з Херсонської області. Ціни на перші партії кавунів озвучуються на рівні 9-12 грн / кг ($ 0,33-0,44 / кг), що в середньому в 2,7 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року.

Для порівняння: в 10 числах липня минулого року ціна на кавуни в Україні варіювалася в діапазоні 3-5 грн / кг ($ 0,11-0,18 / кг), але при цьому пропозиція даних баштанних була більш ніж достатньою, і ціни інтенсивно знижувалися .

У поточному сезоні більш масово вийти на ринок з місцевими кавунами виробники планують після 20 липня. Як правило, пік сезону ґрунтового кавуна в Україні припадає на середину серпня і тоді ціни в даному сегменті починають різко знижуватися.

“У поточному сезоні виробники планують утримувати ціни на досить високому рівні, оскільки баштан довелося пересівати, тому на сьогоднішній день досить складно сказати, коли в Україні почнеться пік масових поставок кавуна з відкритого ґрунту”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено