Івано-Франківськ

Прикарпатці обговорили у Києві співпрацю громад в рамках спільного проєкту Dnister Kanyon (ФОТО)

Довкола Дністровського каньйону розвивається понад 30 громад чотирьох областей України.

221261010 1895307077303371 8354894247805435035 n scaled

Сьогодні у Києві під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулась велика зустріч представників громад Дністерського каньону, повідомляє ПІК.

220293110 1895307110636701 1223142608151295844 n scaled

“Почали великі справи. 4 області і 33 громади об‘єдналися довкола Дністровського каньйону. А все для того, щоб напрацювати розвиткові проєкти на покращення цих територій”. Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов підтримав нас в починаннях, а це вже перший успіх”, –  передає Оксана Камінська – учасниця заходу, засновниця ГО “Прикарпатська інформаційна корпорація” (ПІК).

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сказав на зустрічі:

«Дністровський каньйон визнано одним із чудес України. На жаль, на його територіях є низка проблем — застаріла або взагалі відсутня туристична інфраструктура, неналежний стан екосистем тощо. І я безмежно радий, що 33 громади проявили ініціативу та розробили проєкт, який подарує друге дихання цьому особливому місцю. Цей проєкт знаходиться у фокусі уваги Уряду і, зокрема, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Відверто кажучи, нам не вистачає подібних якісних туристичних проєктів від тергромад. Сподіваюсь, цей приклад надихне інші регіони, аби ті знайшли свою унікальність та почали втілювати ініціативи. «DNISTER CANYON» — це гарний приклад переваг децентралізації».

На сторінці Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття зазначили:

“Зустріч стосувалася макрорегіонального та міжмуніципального співробітництва в рамках спільного проєкту Dnister Kanyon. Договір напередодні підписали 33 територіальні громади в межах територій Дністровського каньйону як унікального комплексу України!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 14 липня представники 33-ох територіальних громад із Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської областей провели на Городенківщині, у селі Михальче, спільний Форум громад Дністерського каньйону.  Вони підписали угоду про міжмуніципальне співробітництво «DNISTER CANYON». В числі підписантів – Городенківська, Олешанська, Тлумацька, Чернелицька, Бурштинська, Галицька, Дубовецька, Букачівська та Єзупільська громади.

Читайте також: 
Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram


Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено