Івано-Франківськ

Авіатроща на Коломийщині: Дмитро Комаров закликає зберегти летовище (ВІДЕО)

"Аеродром повинен жити далі", - Дмитро Комаров.

На зображенні може бути: 3 людини та небо

Як повідомляла вчора ПІК, у селі Шепарівці Коломийського району трапилася авіакатастрофа. Там спортивний літак врізався у будинок. Як наслідок загинули 4 людей – пілота та троє пасажирів-іноземців.

Пілотом літака був відомий професіонал своє справи Ігор Табанюк. Катастрофа та загибель людей сколихнула всю країну. Висловився й відомий телеведучий Дмитро Комаров. 

“Трагедія. Сьогодні помер Ігор Табанюк. Авіакатастрофа. Причина невідома. Мені важко писати і говорити. Ігор був другом. Він один з найкращих пілотів України. Людина, яка віддала все своє життя, час, енергію та енергію авіації. До її розвитку. Людина, яка відродила аеродром до Коломиї з руїни за свої гроші, відкрила літню школу, провела канікули для всіх. Побачилися 10 червня на фестивалі, який Ігор традиційно проводив після Івана Купала. Знімали, як Ігор реалізував мрію героїв нашої програми. На аеродромі блищали дитячі очі сотні щасливих людей. Це було справжнє свято, абсолютно всі були вдячні. Літаки прибули майже з усіх міст України, і навіть з Європи”, – написав Дмитро.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, літак та на відкритому повітрі

Телеведучий також додав, що 13 липня Ігорю Табанюку виповнилося 60.

“Минулого тижня ми подзвонили. Ігор був дуже оптимістичним, всі плани були пов ‘ язані з аеродромом. Він дійсно мріяв перетворити Коломию на центр туризму, зробивши одну з воріт в Українські Карпати для всього світу”, – додав Дмитро.

Дмитро Комаров також зауважив, що спілкувався з багатьма пілотами. Вони одні на думку:

“Якщо Табанюк не зміг впоратися з цією ситуацією, це було невиправно. Він 40 років за штурвалом. Що сталося, покаже слідство. У Ігоря минулого року був важкий. Аеродром, своє життя, намагався ′′ віджати “”,- написав Комаров.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Також телеведучий звернувся до влади:

“Я звертаюся до керівництва міста та країни – будь ласка, переконайтеся, що після смерті Табанюка не померла справа його життя – аеродром. Ігор зробив багато, відродив об ‘єкт з нуля. Аеродром повинен жити далі. Звертаюся до Коломиї – чудово знаєте, як Ігор намагався врятувати аеродром. Цей аеродром ПОВИНЕН БУТИ НАЗВАНИЙ ім ‘ ям Ігоря Табанюка. Колеги-журналісти, будь ласка, допоможіть та слідкуйте за ситуацією. Ми в скорботі. Співчуття родинам загиблих”, – йдеться у повідомленні.

Окрім допису Дмитро Комаров вийшов у прямий ефір на телеканалі 1+1 разом із міським головою Коломиї Богданом Станіславським та учнем Ігоря Олександром Загородним.Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено