ФУТБОЛ. Кубок Калущини: визначились фіналісти турніру

8 серпня зіграні три матчі Кубка асоціації Калуського району – півфінали і втішний поєдинок, який визначив 5-у і 6-у команди

234578654673030794 1757122467826639 7213214348299055204 n 800x445 1

Отож, у матчі за 5-те місце, на калуському «Хіміку», ФК «Калуш» і брошнівські «Карпати» в основний час переможця не вияснили – 1:1, тому протистояння перейшло у серію післяматчевих пенальті, де перемогу святкували господарі 7:6.

За право грати у фіналі у першій півфінальній парі позмагались команди «Благо-Юність» і болехівські «Карпати». Верхнянці не відчули супротиву від суперника провівши 7 сухих голів у їхні ворота. У першій 10-хвилинці Андрій Кукурудз з подачі Романа Третяка відкрив рахунок. Далі Роман Гудак підкорегував напрям польоту м’яча після удару Володимира Христонька – 2:0. Ще до перерви Іван Романчук з пенальті, а Володимира Христонька з передачі Романа Москалика довели рахунок до 4:0.

У другій половині гри команда Романа Мотуза не збавляла оборотів. В середині тайму Віталій Турчанський збільшив перевагу «Благо-Юності» 5:0, асистом відзначився Роман Москалик. А в останній 10-хвилинці дублями відзначились Андрій Кукурудз і Віталій Турчанський. 7:0 – «Благо-Юності» прогнозовано потрапляє до фіналу.

Другого фіналіста визначили «Нафтовик» і «Гарда». Перший тайм залишився за командою з Калуша, які організували єдиний гол в першій 45-хвилинці – Андрій Драган на 23-й хвилині вивів «Гарду» вперед.

«Нафтовик», який грав на власному полі, так і не знайшов свою гру і в другій половині гри. Натомість «Гарда» тільки розвинула свою перевагу. На початку другого тайму Ярослав Олевич подвоїв результат, а в кінці матчу Олександр Цюпер підкреслив перевагу своєї команди над підопічними Михайла Басараба. В підсумку 0:3 на користь калуської «Гарди».

Кубок асоціації Калуського району, 8 серпня

Матч за 5 місце. ФК «Калуш» – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:1 пен. 7:6

1/2 фіналу. «Нафтовик» (Долина) – «Гарда» (Калуш) – 0:3
«Благо-Юність» (Верхня) – «Карпати» (Болехів) – 7:0

11-го серпня фінал розіграють «Благо-Юність» і «Гарда», а у матчі за третє місце зустрінуться «Нафтовик» і «Карпати» з Болехова.