Івано-Франківськ
1.1
USD: 27.2
EUR: 30.45

За два дні до трагедії у Щепарівцях Ігор Табанюк попереджав слідчих, що з ним може щось статися

Рідні вважають, що смертельну аварію підлаштували, що це могло бути й убивством на замовлення.

Tabanjuk111

Зокрема син І. Табанюка, теж Ігор, розповів, що на його батька останнім часом сипалися погрози, йому влаштовували провокації, й через те він навіть збирався вивезти з Коломиї свою сім’ю й десь заховати якнайдалі від небезпеки, пише ПІК із посиланням на “Галичину”

«У понеділок (26 липня) він заявив слідчому: якщо найближчим часом щось станеться, то є особи – він назвав їх поіменно, – що можуть бути причетними до того. По-друге, на камерах відеоспостереження на летовищі, з якого злітав батько, я не знайшов ніяких записів за той день. Враження таке, ніби їх постирали. І це дуже підозріло. Я написав заяву до поліції», – заявив він.

Річ у тім, як стверджує Табанюк-молодший, що певні люди намагалися «віджати бізнес» пана Ігоря – відібрати відоме не лише в Коломиї тутешнє летовище малої авіації, одним із співвласників, точніше душею якого він був.

Цій справі його батько (а 13 липня йому сповнилося 60) як військовий льотчик у третьому поколінні, майстер вищого пілотажу, інструктор, присвятив останні 20 років, по суті, відродив аеропорт у Коломиї.

«Доти ж то була смуга, заросла травою. Тепер же аеропорт сертифікований за міжнародними стандартами, всі правила виконували», – розповів син.

Він також додав, що саме тоді, коли батько захотів узаконити летовище й орендувати землю під ним, йому почали погрожувати, а територію взялися розділяти.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено