ФУТБОЛ. “Прикарпаття” розписало мирову з “Волинню” (ВІДЕО)

Недільний матч "Прикарпаття" і "Волині" відбувся 22 серпня на стадіоні "Рух" з уболівальниками.

4667 scaled

“Прикарпаття” після стартової розгромної перемоги над “Ужгородом” (6:0) зазнало трьох поспіль поразок, і зараз перебуває на 13-му місці у турнірній таблиці.

У звітному поєдинку суперники обмінялися влучними ударами. Відкрив рахунок Валерій Сад на 14-й хвилині, реалізувавши 11-метровий. Через 15 хвилин господарі відігралися завдяки голу Ростислава Волошиновча. Більше команди не забували, пише ПІК.

9 4 scaled

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга. 5-й тур.
“Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Волинь” (Луцьк) – 1:1 (1:1)

Голи: Волошинович 29 – Сад 14 (з пен.)
22 серпня 2021 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух” – 15:30. Арбітр: В.Запрутняк (Вінниця).

До слова, 18 серпня івано-франківці перервали свою невтішну серію, розгромивши аматорський “Фенікс” (6:2) у другому попередньому раунді Кубку України.