Паралімпіада-2020: у збірної України вже 92 медалі на Іграх у Токіо

Зазначимо, що Україна і надалі йде 4-ю за кількістю медалей.

lFBwaG3ClKtOj KNIOfGbzPuBBOL4KdN scaled

Українські плавці Денис Дубров та Андрій Трусов здобули ще дві нагороди на XVI літніх Паралімпійських іграх у Токіо, повідомляє УНН, пише ПІК.

Зазначимо, що Україна і надалі йде 4-ю за кількістю медалей (92) та змогла напередодні повернути собі 5-ту позицію загальному рейтингу. Вище у рейтингу розташувалися збірні Сполучених Штатів, Паралімпійського комітету Росії, Великої Британії та асболютний лідер Китай — у якого 175 медалей.

Деталі

Володарем бронзової нагороди став український плавець Денис Дубров, який виступав на дистанції 100 метрів батерфляєм у класі S8.

Кваліфікацію Дубров проплив із четвертим результатом — 1:04.27. Але у фіналі українець у напруженій боротьбі зумів зачепитися за п’єдестал та посісти третю позицію з часом 1:03.23.

Володарем “срібла” став український плавець Андрій Трусов.

Медаль Трусова у 50-метрівці батерфляєм мала стати для нього шостою. При цьому українець не був головним претендентом на золоту медаль — швидше у кваліфікації пропливли американець Еван Остін та сінгапурець Вей Сун То. Окрім них, у фіналі дистанції мав змагатися і ще один українець — Євгеній Богодайко показав у кваліфікації шостий час.

Проте у фіналі Трусов боровся не лише за “бронзу”, а й за “золото”. Українець тривалий час йшов першим, проте не втримав першу позицію, поступившись американцеві Евану Остіну лише на 0.05 секунд.