Футбольний чемпіонат Рогатинщини. Результати 3-го туру (ТАБЛИЦІ)

Головне протистояння неділі на Рогатинщині пройшло в Добринові.

2404435467897963 5993020224102198 7847770353382337842 n 800x445 1

«Ураган» приймав «Липівку» і на диво дуже легко виграв цей матч. До 37-ї хвилини господарі забили 3 «сухі» м’ячі (двічі відзначився Віктор Білоус та Михайло Терлецький) й суперника вже «не відпустили». Ця звитяга дозволила Добринову продовжити свою виграшну серію до 3-х матчів, пише ПІК із посиланням на “Футбол Рогатинщини“.

Без очкових втрат ідуть також «Путятинці», однак в неділю вони не грали. Ця команда поїхала в гості до Долиняни, які не змогли надати Паспорти футболістів. Тепер на «Торфовик» чекає технічна поразка.

Загір’я-Княгиничі приймали «Лучинці» й забили у ворота суперника по м’ячу в кожному із таймів (2:0). Перші 3 очка в сезоні здобули Конюшки. Господарі поля вели за ходом гри проти Черча 4:1, дозволили опоненту скоротити відставання до одного гола, однак часу, щоб відігратись, у черчан вже майже не було.

Ще два поєдинку вихідних завершились внічию. Так, Верхня Липиця і Підвиння глядачів голами не здивували. А от у протистоянні Пукова та Руди розігралася справжня драма. Гості дуже сильно провели стартовий відрізок, забивши тричі. Рахунок 0:3 тримався до 78-ї хвилини, коли настав час Михайла Микитина. Новачок Пукова протягом 5 хвилин зробив хет-трик і врятував для своєї команди програний матч.

Торфовик — Путятинці – не відбувся

Наступні матчі (4-й тур): Підвиння — Метал; Путятинці — Конюшки; Лучинці — Руда; Черче — Ураган Дб; Липівка — Верхня Липиця; Буревісник — Торфовик.

ФУТБОЛ. Першість Івано-Франківського району (Рогатинщина), 2 тур, 29 серпня

Заланів — Воскресинці – 1:0
Фрага — Жовчів – 0:2
Кліщівна — Нижня Липиця – 1:1
Букачівці — Бабухів – 1:4
Сокіл Пт — Сокіл Пм – не відбувся

Наступні матчі (4-й тур): Жовчів — Заланів; Сокіл Пм — Букачівці; Підкамінь — Сокіл Пт; Бабухів — Кліщівна; Нижня Липиця — Фрага.